Zgłoszenie awarii
Prosimy kierować pod numery:

7.00 - 15.00

68 303 01 01

15.00 - 7.00

881 332 535


Pliki
do pobrania
Pliki
do pobrania

Panel
Użytkownika
Panel
Użytkownika

ARBUD od 1998r. specjalizuje się w świadczeniu usług kompleksowego administrowania i zarządzania nieruchomościami. Siłą naszej firmy jest 21 letnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu zarówno nowymi budynkami przejmowanymi bezpośrednio od deweloperów jak i budynkami funkcjonującymi od dłuższego czasu.

Dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy trafnie oceniamy potrzeby Wspólnot, a co za tym idzie – nasza oferta zarządzania szyta jest na miarę konkretnej Wspólnoty.

Aktualnie kompleksowo zarządzamy około 60 Wspólnotami na terenie Zielonej Góry i okolic.

Dewizą firmy jest stałe podnoszenie jakości usług i kwalifikacji przez uczestniczenie w licznych szkoleniach, troska o powierzone mienie, ścisła współpraca z Właścicielami oraz stałe optymalizowanie bądź wręcz obniżanie kosztów funkcjonowania zarządzanej nieruchomości.

Dzięki wspólnemu działaniu z Właścicielami nieruchomości, rok rocznie przeprowadzamy  remonty i modernizacje nieruchomości w tym: termomodernizacje budynków, wymianę  wewnętrznych instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych czy elektrycznych.

Zadania, do których się zobowiązujemy, wykonujemy zawsze zgodnie z literą prawa oraz najwyższymi standardami. Długa praktyka, profesjonalizm, posiadanie stosownych licencji Zarządców, stosowanie wysokich standardów i skuteczność w działaniu sprawiają, iż „ARBUD Zarządzanie Nieruchomościami” jest odpowiednim partnerem do współpracy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, przejrzenia galerii zarządzanych obiektów i przemyślenia, czy nie czas na zmianę obecnego Zarządcy na NAS.

mgr inż. Ryszard Wojtyniak